Poezi per zemren tinder dating site Live free video cams no credit card

18-Feb-2021 01:14

DIKUR KE ME VAJTU PER MU si UN QE VAJTOVA PER TY !!! PO SKI MEM GJET KUN SE TANI un E KAM TJETER SI TI AT HER !!! I LUTEM ZOTIT QE TE SHO NE SY E TE THEM TE DUA VETEM TY TE SHIKOJ E TE TREGOJ SE VETEM PER TY PO MENDOJ ATEHER VENDOS TI A DO TE RRISH ME MU A DO TE SHKOSH ME NJE TJETER PO PERGJIGJJA JOTE NEGATIVE DO TMA HELMOJ JETEN... DIKUR KA MET MARR MALI PER MU si MU QI UM KA MARR MALLI PER TY !!! Our purpose is to make it easier for people to find poets and poetry they like and to help publishers bring news of their books, magazines, and journals to more people.If this is your first visit to Poezi Shqip.com, let us welcome you with poems.NE ORA 5 50 ME THE LAMTUMIR , LAMTUMIR PER JET, PERSE NUK E DI POR DESHIROJ TA DI , MOS NE ZEMREN TENDE, KA ZA VEND TJETER DASHURI, E PREJ ASAJ DITE FAQET E MIJA ME LOT, E TE MALLKOJ , TY O IDIJOT, KU E LE PREMTIMIN, O DJAL QE MA DHE, JE DUKE E SHKEL, AS PAK SPO E SHE, SE ME DO VEQ MUA , NE DASHURI U BETOVE, QE I DO TJERAT KURR SME TREGOVE, ZOTI TE DENOFT , QE ME LE TE VETMUAR , POR MUA EDHE ME SHUM , NJERIUT TE PA BES QE I KAM BESUAR sod ket dit me zemer te uroj shendet e lumturi qdo dit te uroj drita allahut rrugen na ndriqoft gjeneti stacioni i fundit per ne qoft te kisha ni thik zemren me captu ne vend te gjakut del fjala te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ndoshta sjam e bukur ndoshta sjam simpatike por mjafton qe e kam zemren besnike mos e rrit mendjen se kerkushi nuk je fundi fundit per mua zero je kur jeta nuk jetohet,kur i dashuri te fejohet,kur zemra rrjedh gjak te zi,ashtu ndjehem un pa ty. Lere lotin tim te pikoj i qete,mos me kerko ne enderr se smund te me gjesh,mos me kerko me se gjithcka ka mbaruar,jeto i lumtur me ate qe je fejuar.

Aj engjul se dua tja lexoj deshirat nga buzet e mira. Ndoshta aj do me gjen se Zemren e kam hapur per te. nga Vajza Babit Alla tek ti u mbeshteta tu luta per ate qe qe deshta me se shumti njet tu luta mem ndim edhe fatin me me caktu te falemnderon ty o zot Qe me ndimove ne ket bot te gjitha deshira mi plotsove po fatin nuk ma dergove athua kush esht fati im ku gjendet ai tani do te pres deri sa te vdes vetem fatin e askujt mos ta rrembej nga Vajza Babit Nuk jam poete,te shkruaj poezi Por fjalen te dua, E shkruaj vetem per ty! Nga La Bi No Ta Dy fjal q t gzojn dy fjal q t hidhrojn , dy fjal q tr jetn ta ndryshojn dy fjal q kan domethnjen qka ndi un pr ty , kto dy fjal dua q t mi thuashe edhe ti!

U dashurova qysh n femijeni, smundje keqe paska qen edhe kjo dashuri.. Do t mundohem me t haru, por hiq se di si me vepru.!!

Por me ma than fjaln **TE DUA** ather mundesh me m qetsua. Ditt po kalojn, po arin n fund por dashurin qe e patm, mos mendo se do ta gjejsh dikund..!!

Larg kemi qelluar shume shume kilometra por shpresoj qe zemrat tona sjan as me milometra. Pse xhdo nat, une qaj pr ty Emrin tnd prnat e prmendi. Pse ndodhi aj djali t jet ne zemrn time, kur do t m hiqen mua kto kujtime..?? Nuk e disha se do t ndodh kjo pun,por pse mu shtau edhe nj mrzi..??

Edhe boten te ma falin une prap dot vuaj Kur edi se Dora jote mban Unaz te huaj I kujtoj buzet tua dhe po e pys veten... Shko jeto larg meje edhe pse te dua Un sisha per ty dhe ti sishe per mua.. Por me beso mua qe per ty e jap jeten Edhe pse je larg asgje sme pengon LARGESIA na ndan DASHURIA na bashkon Tri lule ti dhurova ato prej zemres Ti dergova Tparen per shoqri dyten Per dashuri e treta te mbet kujtim Per xhelozi Me kujtime mos me mashtro eja te une Nese me don Jam pa ty dhe po lotoj Syt per ty do ti qerroj Ty te dua Ty te pres Ne prehen Tend dua te Vdes Sa bukur qesh sa bukur shiqon te dua Per bese sa qe nuk beson qka me te Than kur zemra ime vetem ty te done Pse qe te dua kur ti sme do dhe une Nje jete me ty dua te qendroj ne syte E tu shofe trishtimin ne lotet e mia Shofe shkatrimin Je larg me kilometra por ne zemer Ase milimetra asgje nuk dua prej Teje vetem met pas afer meje Nuk i besova veshve nuk besova Ne mua kur me goje ti the Se te dua Ma mire eshte te Vdes ti mbylli keta sy se Te jetoj ne ket bote Pergjithmone pa ty Zemer ty e din se sa te dua Une thjesht nuk muj me jetu Pa ty nese ti vdes edhe une Me ty te ejtojme bashke edhe Ne ate dunja tjeter Nese pyet per mua i thoni se ka vdekur Nese kerkon varin i thoni se gjindet Ne fund te detit nese kerkon trupin I thoni se eshte mykur nese kerkon Shpirtin i thoni se pushon diku Nthellsi te tokes nese kerkon Syt emi i thoni se nga lotet U verbua Nuk eshte edhe aq poezi dashurie Por poezi vuajtje por nje dashuri e madhe njekohesisht Lind me nje dhimbje te madhe Nese une do te vdes me mbulon Dheu i zi mbi varrin tim do Ta shkruaj te kam dashtur vetem ty thikat i duroj plumbat i pranoj por Te ndahem prej teje As qe e mendoj E kam nje deshir oh sa eshte E thjeshte me ti puth buzet Tjeter skisha desht sa e Embel eshte jeta sa e Embel rinija por me e Embla qenka dashuria Mos e shiko shkrimin por ruaje kujtimin Nese une do te vdes kujtimi im do te mbes Te dua me zemer e jo me interes per tere Jeten time deri sa te vdes Nese ke sy shiqom Nese ke Vesh degjom Nese ke Shpyrt sherom Nese ke Zemer dashurom Nje Zemer e vetmuar Qet gjak po pikon A ma din hallin Se zemra ime Vetem ty te don Nese te dua me don dhe ti mua nese Te urrej me urrej dhe ti mua Por Nese vdes jeto jeten pa mua dhe Mos harro se nje engjull te Ka dashuruar Deshiroj te kem krah te fluturoj Te zbres ne buzet tua te puthi Fort dhe te tregoj se vetem Ty te kam dhe sa shum te DUA Te Dua te pres pa Ty zdo te Vdes Me Yjet e Nates ty te pershendes Atje ke ni Lum ku ka Lule shume Kur te jesh ne gjum vi te puthi une Ne nje lule kam marr er ajo lule Me ka therr me zemer se te Kam shkrua une ty per gjithmon te dua Fotografin tende ne dor e mbaj Kur te shiqoj filloj te qaje Te qaj se shum larg ke Qilluar por te betohem E dashur se kurr per Jete skam me te harruar Akullorja e ftoft buzet mi Ka ngri vetem puthja jote Mundt me mi shkri Vala 900 Personin qe e keni Kerkuar ne ju eshte dashuruar Nese edhe ju e dashuroni Ju lutem nje SMS ja dergoni Cka don me te then qka don me te shkru qka don me teper se fjalen te DUA. Kur do t jet mjaft, pr t mos kujtoj, se gjysmn e jets aj ma ka ngrne.. Gjthmon ngat vets e afroj, me gjth zemr e dashuroja..

Aj engjul se dua tja lexoj deshirat nga buzet e mira. Ndoshta aj do me gjen se Zemren e kam hapur per te. nga Vajza Babit Alla tek ti u mbeshteta tu luta per ate qe qe deshta me se shumti njet tu luta mem ndim edhe fatin me me caktu te falemnderon ty o zot Qe me ndimove ne ket bot te gjitha deshira mi plotsove po fatin nuk ma dergove athua kush esht fati im ku gjendet ai tani do te pres deri sa te vdes vetem fatin e askujt mos ta rrembej nga Vajza Babit Nuk jam poete,te shkruaj poezi Por fjalen te dua, E shkruaj vetem per ty! Nga La Bi No Ta Dy fjal q t gzojn dy fjal q t hidhrojn , dy fjal q tr jetn ta ndryshojn dy fjal q kan domethnjen qka ndi un pr ty , kto dy fjal dua q t mi thuashe edhe ti! U dashurova qysh n femijeni, smundje keqe paska qen edhe kjo dashuri.. Do t mundohem me t haru, por hiq se di si me vepru.!! Por me ma than fjaln **TE DUA** ather mundesh me m qetsua. Ditt po kalojn, po arin n fund por dashurin qe e patm, mos mendo se do ta gjejsh dikund..!! Larg kemi qelluar shume shume kilometra por shpresoj qe zemrat tona sjan as me milometra. Pse xhdo nat, une qaj pr ty Emrin tnd prnat e prmendi. Pse ndodhi aj djali t jet ne zemrn time, kur do t m hiqen mua kto kujtime..?? Nuk e disha se do t ndodh kjo pun,por pse mu shtau edhe nj mrzi..?? Edhe boten te ma falin une prap dot vuaj Kur edi se Dora jote mban Unaz te huaj I kujtoj buzet tua dhe po e pys veten... Shko jeto larg meje edhe pse te dua Un sisha per ty dhe ti sishe per mua.. Por me beso mua qe per ty e jap jeten Edhe pse je larg asgje sme pengon LARGESIA na ndan DASHURIA na bashkon Tri lule ti dhurova ato prej zemres Ti dergova Tparen per shoqri dyten Per dashuri e treta te mbet kujtim Per xhelozi Me kujtime mos me mashtro eja te une Nese me don Jam pa ty dhe po lotoj Syt per ty do ti qerroj Ty te dua Ty te pres Ne prehen Tend dua te Vdes Sa bukur qesh sa bukur shiqon te dua Per bese sa qe nuk beson qka me te Than kur zemra ime vetem ty te done Pse qe te dua kur ti sme do dhe une Nje jete me ty dua te qendroj ne syte E tu shofe trishtimin ne lotet e mia Shofe shkatrimin Je larg me kilometra por ne zemer Ase milimetra asgje nuk dua prej Teje vetem met pas afer meje Nuk i besova veshve nuk besova Ne mua kur me goje ti the Se te dua Ma mire eshte te Vdes ti mbylli keta sy se Te jetoj ne ket bote Pergjithmone pa ty Zemer ty e din se sa te dua Une thjesht nuk muj me jetu Pa ty nese ti vdes edhe une Me ty te ejtojme bashke edhe Ne ate dunja tjeter Nese pyet per mua i thoni se ka vdekur Nese kerkon varin i thoni se gjindet Ne fund te detit nese kerkon trupin I thoni se eshte mykur nese kerkon Shpirtin i thoni se pushon diku Nthellsi te tokes nese kerkon Syt emi i thoni se nga lotet U verbua Nuk eshte edhe aq poezi dashurie Por poezi vuajtje por nje dashuri e madhe njekohesisht Lind me nje dhimbje te madhe Nese une do te vdes me mbulon Dheu i zi mbi varrin tim do Ta shkruaj te kam dashtur vetem ty thikat i duroj plumbat i pranoj por Te ndahem prej teje As qe e mendoj E kam nje deshir oh sa eshte E thjeshte me ti puth buzet Tjeter skisha desht sa e Embel eshte jeta sa e Embel rinija por me e Embla qenka dashuria Mos e shiko shkrimin por ruaje kujtimin Nese une do te vdes kujtimi im do te mbes Te dua me zemer e jo me interes per tere Jeten time deri sa te vdes Nese ke sy shiqom Nese ke Vesh degjom Nese ke Shpyrt sherom Nese ke Zemer dashurom Nje Zemer e vetmuar Qet gjak po pikon A ma din hallin Se zemra ime Vetem ty te don Nese te dua me don dhe ti mua nese Te urrej me urrej dhe ti mua Por Nese vdes jeto jeten pa mua dhe Mos harro se nje engjull te Ka dashuruar Deshiroj te kem krah te fluturoj Te zbres ne buzet tua te puthi Fort dhe te tregoj se vetem Ty te kam dhe sa shum te DUA Te Dua te pres pa Ty zdo te Vdes Me Yjet e Nates ty te pershendes Atje ke ni Lum ku ka Lule shume Kur te jesh ne gjum vi te puthi une Ne nje lule kam marr er ajo lule Me ka therr me zemer se te Kam shkrua une ty per gjithmon te dua Fotografin tende ne dor e mbaj Kur te shiqoj filloj te qaje Te qaj se shum larg ke Qilluar por te betohem E dashur se kurr per Jete skam me te harruar Akullorja e ftoft buzet mi Ka ngri vetem puthja jote Mundt me mi shkri Vala 900 Personin qe e keni Kerkuar ne ju eshte dashuruar Nese edhe ju e dashuroni Ju lutem nje SMS ja dergoni Cka don me te then qka don me te shkru qka don me teper se fjalen te DUA. Kur do t jet mjaft, pr t mos kujtoj, se gjysmn e jets aj ma ka ngrne.. Gjthmon ngat vets e afroj, me gjth zemr e dashuroja.. Sa vështirë të pranosh, se më në zemren e tij sje, sa vështirë ta mendosh, se për të kuptim më ske.